Baranyai baleseti összesítő

2017. 04. 26., sze - 10:20
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában Baranya megyében négy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.

Egy kanyarodó gépkocsi ütközött egy szemből közlekedő és egyenesen haladó másik autóval 2017. április 25-én 9 óra 15 perckor Pécsett, a Megyeri út és a Tüzér utca kereszteződésében. A balesetben az egyik gépkocsi utasa egy 63 éves pécsi asszony könnyebben megsérült.

Egy motorkerékpárral közlekedő férfi eddig ismeretlen okból letért az útról és az árokba hajtott 2017. április 25-én 18 órakor Mindszentgodisán. A 24 éves férfi a baleset következtében súlyos sérüléseket szenvedett.

Édesanyja mellől futott ki az úttestre egy kanyarodó személygépkocsi elé egy 2 éves kisfiú 2017. április 25-én 20 órakor Pécsett, a Szigeti út és a Rókus utca kereszteződésében. A személygépkocsi vezetője a balesetet már nem tudta elkerülni és a fiút elütötte. A balesetben a fiú könnyebben megsérült.

Egy tehergépkocsi eddig ismeretlen okból letért az útról, majd egy betonhídnak ütközött 2017. április 25-én 21 óra 40 perckor az 5806-os számú úton, Gyöngyfa közelében. A baleset során a jármű vezetője, egy 75 éves vajszlói férfi súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett.

A balesetek körülményeit a Pécsi, a Komlói és a Szigetvári Rendőrkapitányság vizsgálja.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság fokozott figyelmet kér minden közlekedőtől.

 


Kapcsolódó oldalak