Befejezett nyomozás
Egy székesfehérvári bevásárlóközpont üzletéből lopott el 10 darab inget a ruházata alá rejtve egy férfi. A rendőrök vádemelést javasoltak az ügyében.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást P. János ellen.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a férfi 2017. május 2-án délelőtt az egyik székesfehérvári bevásárlóközpont üzletéből 10 darab inget tulajdonított el. Az elkövetőt a rendőrök a helyszínen elfogták és a rendőrkapitányságra előállították, majd a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az ügyben folytatott nyomozást befejezte, a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségre.