Békés megyében történt

2015. 01. 16., p - 09:17
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közúti közlekedési baleset Füzesgyarmaton, lopás Gyulán, garázdaság Békéscsabán.

Békés megyében 2015. január 15-én egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre. Füzesgyarmaton, a Klapka utcán 15 óra 30 perc körüli időben személygépkocsi kerékpárossal ütközött, a kerékpárral közlekedő férfi az elsődleges információk alapján könnyű sérülést szenvedett. A baleset körülményeit a Szeghalmi Rendőrkapitányság vizsgálja.

 

A Gyulai Rendőrkapitányság 2015. január 15-én szabálysértési őrizetbe vett egy eleki férfit. A 42 éves N. Róbert szeszesitalt lopott az egyik gyulai áruházból. A rendőrkapitányság a férfit tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt három napon belül bíróság elé állíthatja.

 

A békéscsabai kórház sürgősségi osztályán 2015. január 15-én 22 óra körül kiabált, fenyegetőzött egy férfi. A megbotránkoztató magatartásával riadalmat keltő 46 éves békéscsabai V. Mihályt a Békéscsabai Rendőrkapitányság őrizetbe vette és garázdaság szabálysértés elkövetése miatt három napon belül bíróság elé állíthatja.


Kapcsolódó oldalak