Békés megyében történt

2018. 10. 02., k - 08:13
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közokirat-hamisítás Méhkeréken, kábítószer birtoklás gyanúja Magyarbánhegyesen.

Békés megyében 2018. október 1-jén személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés a rendőrségre.

Közokirat-hamisítás gyanúja miatt állítottak elő a rendőrök egy bolgár állampolgárságú férfit 2018. október 1-jén, 15 óra után néhány perccel a Kötegyán Határrendészeti Kirendeltségre.  A 33 éves P. Stanchev a méhkeréki közúti határátkelőhelyen jelentkezett belépésre egy olasz honosságú személygépkocsival és az ellenőrzéskor egy hamisított forgalmi engedélyt adott át. A járművezetőt a Sarkadi Rendőrkapitányság nyomozói gyanúsítottként kihallgatták.

Magyarbánhegyesen, 2018. szeptember 30-án, 22 óra 15 perc körül a rendőrök igazoltattak egy 19 éves férfit, akinél kábítószer gyanúját keltő növényi törmeléket találtak.  A gyorsteszt kábítószer-fogyasztást jelzett nála. A rendőrök a magyarbánhegyesi férfit előállították a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányságra, ahol büntetőeljárás indult ellene. A rendőrség a növényi törmeléket lefoglalta és igazságügyi szakértővel vizsgáltatja meg.


Kapcsolódó oldalak