Békés megyében történt

2021. 11. 04., cs - 09:19
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Jármű önkényes elvétele miatt intézkedtek a rendőrök.

Békés megyében 2021. november 3-án személyi sérüléssel járó közlekedési balesetről nem értesítették a rendőrséget.

A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság rendőrei 2021. november 3-án 13 óra 45 perc körül Dévaványáról előállítottak egy 28 éves férfit, mert a gyanú szerint órákkal korábban elvitt egy személygépkocsit. Az autó egy mezőkovácsházi családi ház előtt állt, lezáratlanul, a járműben hagyott indítókulccsal. A rendőrjárőrök a bejelentéstől számított rövid idő alatt Dévaványán, a Deák utcában megtalálták a személyautót. A nyomozók lefoglalták a járművet, a 28 éves dévaványai férfit pedig gyanúsítottként hallgatták ki.


Hírfolyam

 

Generációk találkozása

Tolna vármegye legidősebb rendőrét, Kovács Imre ny. r. alezredest 100. születésnapján köszöntette a vármegyei rendőrfőkapitány, dr. Hablicsek Nikoletta r. ezredes és a vármegye legfiatalabb rendőre, Fintor Dávid r. őrmester.

 

Biztos háttér vízen és levegőben

A nyár megérkeztével és az iskolai tanév végével a rendőrök összehangoltan ellenőrizték Győr-Moson-Sopron vármegye egyik legszebb természeti kincse, a Szigetköz vizeit.

 

Bűnmegelőzési tábor – fókuszban a drogprevenció

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya – a Győri Kábítószerügyi Egyeztető Fórum támogatásával – immáron 32. alkalommal rendezte meg a középiskolás fiatalok körében népszerű eseményt.

 

Fekete hétvége Tolnában

Az elmúlt 72 órában tizenegy balesetről érkezett bejelentés. Egy halálos kimenetelű, egy súlyos és egy könnyű sérüléses, valamint nyolc anyagi káros esetnél intézkedtek kollégáink.

 

Bezárult a kör

A Veszprém vármegyei rendőrök kezdeményezték két kábítószer-kereskedő és egy fogyasztó letartóztatását.