Egy baleset, egy könnyű sérült

2022. 12. 30., p - 08:57
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kerékpáros ütközött személygépkocsival Gyulán.

Gyulán, a Béke sugárút és a Hétvezér utca kereszteződésében 2022. december 29-én 9 óra után néhány perccel egy kerékpáros gyalogos-átkelőhelyen hajtott át az úttesten, és nem adott elsőbbséget egy személygépkocsinak, így összeütköztek. A kerékpáros férfi könnyű sérülést szenvedett.


Hírfolyam

 

Ki látta a balesetet?

A székesfehérvári rendőrök további tanúk jelentkezését várják egy közlekedési bűncselekmény körülményeinek tisztázása érdekében.

 

Gyermekeket szállított az ittas buszsofőr

A Tompa Közúti Határátkelőhelyen bukott le az a férfi, aki nem csak saját életét tette kockára azzal, hogy ittasan ült a volán mögé, hanem másik 28 emberét.

 

Lopás miatt keressük

A hódmezővásárhelyi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy férfi azonosításában, aki megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy laptopot lopott.