Engedély nélkül értékesítette a gépkocsit

2022. 10. 24., h - 07:37
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A balassagyarmati rendőrök lezárták az eljárás vizsgálati szakaszát az ellen a 31 éves sziráki férfival szemben, aki eladta ismerőse édesanyjának gépkocsiját.

A férfi 2022. április 4-én délután felkereste egyik ismerősét azzal a céllal, hogy kölcsönkérje édesanyjának gépkocsiját. A gyanúsított festékvásárlás ürügyén a gépjárművet a sértettől elkérte, azonban azt a megbeszélt időpontig nem vitte vissza. Pénzszerzés céljából úgy döntött, hogy a járművet értékesíti, amelyet meg is tett és 70.000 forint értékben eladta azt, majd az összeget maradéktalanul elköltötte. Cselekményével 150.000 forint kárt okozott a sértettnek.

A hatóság tagjai a férfi ellen sikkasztás vétség megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárás vizsgálati szakaszát a napokban befejezték és az ügy iratait a Balassagyarmati Járási Ügyészség részére megküldték.


Hírfolyam

 

Kristályt terjesztett

Gépjárműellenőrzés során utastársa alsónadrágjából került elő annak a dílernek a kábítószere, aki többek között fiatalkorúaknak adott el drogot Mohácson.