Erdőben leállított munkagépekről loptak

2016. 11. 29., k - 08:58
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök három lábodi férfit gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével.

A Csurgói Rendőrőrs 1 rendbeli lopás vétség és 1 rendbeli lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt eljárást folytat három lábodi lakos ellen.

Ismeretlen tettesek 2016. november 25. és november 28. közötti időben egy görgetegi erdőterületen leállított két munkagép mindkét akkumulátorát kiszerelték, egy harmadik gép ajtaját pedig felfeszítették és abból szintén két akkumulátort szereltek ki. Az elkövetők összesen négy akkumulátort vittek el, kettőt a helyszínen hátrahagytak. A körzeti megbízottak a beszerzett adatok alapján azonosították és a rendőrőrsre előállították L. R.-t, H. J.-t, valamint B. G.-t, akik a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsíthatóak.

A 19 éves, a 21 éves és a 30 éves férfiakat a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, akik az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezhetnek.


Kapcsolódó oldalak