Evéssel követett el csalást

2014. 08. 12., k - 12:21
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A napokban zárult le egy csalás vétség megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárás a Várpalotai Rendőrkapitányságon.

Az egyik Várpalota környéki étteremben az 59 éves sápi illetékességű B. László azzal a tudattal rendelte és fogyasztotta el 2013. november 18-án, a délutáni órákban az ételt, hogy készpénz hiányában nem tudja kifizetni a számlát. Az étterem dolgozói számára erre csak akkor derült fény, amikor fogyasztás után kivitték a számlát.

A nyomozás során beszerzett adatok alapján megállapítást nyert, hogy a férfi nem először fogyasztott ételt, italt az étterem számlájára, 2012. augusztus közepétől rendszeresen így tartatta el magát az ország több településén. A Várpalotai Rendőrkapitányság az ügyet befejezte, majd vádemelési javaslattal megküldte a Veszprémi Járási Ügyészségnek.


Kapcsolódó oldalak