Felfeszítette az öltözőszekrényeket
A salgótarjáni nyomozók befejezték az eljárást a 39 éves nagybárkányi nő ellen.

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást O. Tamásné 39 éves nagybárkányi lakos ellen.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2015. november 9-én 13 óra 34 perckor érkezett a bejelentés, miszerint egy salgótarjáni üzem öltözőjében ismeretlen személy felfeszített több öltözőszekrényt, és az egyik szekrényből készpénzt tulajdonított el. A nyomozók a széleskörű adatgyűjtés alapján a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 39 éves nőt beazonosították, elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították, ahol egy rendbeli lopás vétség és két rendbeli lopás vétség kísérlete elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
A rendőrök az eljárást a napokban befejezték, és az ügy iratait bíróság elé állítás javaslatával továbbították a Salgótarjáni Járási Ügyészségre.