Hajdú-Bihar megyei összesítő

2018. 02. 27., k - 07:07
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra intézkedései.

A Hajdú-Bihar megyei rendőrök az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, amelyek könnyű sérüléssel végződtek. A szolgálatot ellátó állomány 5 személyt fogott el, akik közül 4 főt bűncselekmény elkövetésén értek tetten, míg 1 főt a vele szemben érvényben lévő körözés alapján. A rendőrök 20 személyt állítottak elő, köztük 9 főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt. Biztonsági intézkedés 12 esetben történt.


Hírfolyam

 

Hamarosan tiszavirágzás

A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság idén is kiemelt figyelmet fordít a Tisza-folyó élővilágának védelmére, különösen a védett fajokra.

 

Drogos triumvirátus

A gödöllői rendőrök elfogták azt a három férfit, akik Isaszegen termesztettek füvet.

 

Továbbra is a legfontosabb a megelőzés

A Delta Program keretében Tolna vármegyében is kiemelt hangsúlyt fordítanak a rendőrök a prevencióra, ezért valamennyi iskolába ellátogatnak, ahol mind a diákokat, mind szüleiket és a pedagógusokat tájékoztatják a kábítószerek veszélyeiről.