Heves megyei összesítő

2020. 08. 06., cs - 08:31
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az egri rendőrök egyedi azonosító jellel visszaélés bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt fogtak el egy tiszanánai férfit.

Az elmúlt 24 órában a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén kettő személyi sérüléssel járó és kettő anyagi káros közúti közlekedési baleset történt.

A rendőrök 2020. augusztus 5-én 14 óra 30 perckor Egerben, ellenőriztek egy Volkswagen típusú személygépkocsival közlekedő tiszanánai férfit. Az intézkedéskor megállapították, hogy a jármű hátsó hatósági jelzése hamis, mivel az papírra rajzolt utánzat. A 20 éves férfi ellen egyedi azonosító jellel visszaélés bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás.

A rendőrök továbbá kettő ittas gépjárművezetővel szemben intézkedtek.

… hogy mindenki hazaérjen!


Hírfolyam

 

Már minden múzeum gőzerővel készül az ország legnagyobb kulturális rendezvényére

Szombaton végre elérkezik a nyár legjobban várt programja, hazánk legnagyobb és legnépszerűbb kulturális eseménye: a Múzeumok Éjszakája, amelyre országszerte közel 470 helyszínen, több mint 2900 kulturális programmal várják az érdeklődőket. A múzeumokban már felkészültek a látogatók fogadására, a Rendőrmúzeumban például a kutyás és lovas bemutatókat próbálják, a kiállításra szánt járművek pedig már felsorakoztak az udvaron, hogy június 21-én az „éjszakázók” betekinthessenek a rendőrség kulisszái mögé.

 

Régi módszer új köntösben

Rendőrnek adta ki magát az a telefonáló, aki egy idős férfitól csalt ki több millió forintot. A Mátrix Projekt keretében folytatjuk a harcot a kibercsalók ellen.

 

Rendőrkézen a kajaktolvaj

A balatonfüredi rendőrök elfogtak egy 30 éves győri férfit, aki egy nyaralót tört fel sporteszközökért.

 

Napfényből hűvösre

Kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítják a balassagyarmati zsaruk azt a váci férfit, akit a DELTA Program keretében fogtak el a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.