Hírek Bács-Kiskun megyéből

2017. 10. 03., k - 10:28
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra eseményei.

Megyénkben az elmúlt 24 órában 1 súlyos és 1 könnyű sérüléssel járó, valamint 11 anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök. Egy gépjárművezetőt vér-vizelet mintavétel miatt állítottak elő a járőrök.

 

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2017. október 2-án 10 óra 10 perckor szabálysértési őrizetbe vett egy 30 éves petőfiszállási lakost. A férfi az 5402-es számú út 8-as kilométerénél úgy közlekedett egy Volkswagen Vento típusú személygépkocsival, hogy őt a Kiskunfélegyházi Járásbíróság a járművezetéstől eltiltotta.

 

A Kecskeméti Rendőrkapitányság 2017. október 2-án 18 órakor szabálysértési őrizetbe vette B. György 30 éves román állampolgárt. A rendelkezésre álló adatok alapján a férfi őrizetbe vétele előtt fél órával az egyik helvéciai vendéglőben - egy asztalon hagyott - mobiltelefont lopott el.


Hírfolyam

 

Fokozott ellenőrzés

A Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság fokozott ellenőrzést tart 2025. június 13-án 00.00 órától június 13-án 24:00 óráig.

 

A megelőzés jegyében

Színvonalas előadás és pódiumbeszélgetés mellett számos kiállító is részt vett a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság által szervezett Kibermajálison.

 

Demonstrációt szimuláltak

Közös képzést szervezett a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft. bátaapáti létesítménye, melyen közreműködőként a palánki Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum közszolgálati technikus képzésben tanuló diákjai is részt vettek.