Hírek Békés megyéből

2017. 08. 26., szo - 08:24
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Lopás Csorváson, biztonsági intézkedés Gyomaendrődön.

A Békéscsabai Rendőrkapitányságon a nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki egy férfit, aki 2017. augusztus 25-én, 2 óra körül meglopta ismerősét Csorváson. Együtt italoztak egy vendéglátóhelyen, majd ismerőse elhívta magához. Kihasználta, hogy a másik férfi nem figyel a konyhaasztalra letett övtáskájára és ellopta azt a benne lévő iratokkal és pénzzel. A 62 éves csorvási férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

 

Rendőrök hívtak mentőt egy nőhöz 2017. augusztus 25-én, 17 óra körül Gyomaendrődön. A városi rendőrőrs járőrei a kikötőnél figyeltek fel a magatehetetlen nőre, aki a gát oldalában feküdt. A mentők kórházba vitték.


Hírfolyam

 

Kifosztás bűntett miatt keressük

A Komáromi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11030/432/2025. bűnügyi számon kifosztás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Eltereléssel felfüggesztve

Az ózdi rendőrök három kábítószer-használóval szemben zárták le a vizsgálatot a DELTA Program keretében.

 

Saját csapdájuk fogságában

Az emődi rendőrök az illegális tevékenységet rögzítő vadkamera felvételei alapján azonosították az orvvadászokat.

 

Besurranás

Karikagyűrűt lopott két férfi Egyházasfalun, a rendőrök rövid időn belül elfogták őket.

 

Drogériából lopott

A Dorogi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri az ismeretlen elkövető azonosításában.