Hírek Békés megyéből

2017. 11. 21., k - 09:07
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Gyulán körözés alapján, Békéscsabán ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök.

Békés megyében 2017. november 20-án személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés a rendőrségre.

 

Gyulán, 2017. november 20-án, 11 óra 45 perc körül elfogtak a rendőrök egy gyulai férfit. Az 53 éves M. Jánost a Gyulai Rendőrkapitányság lopás vétség miatt körözte, ezért előállították és gyanúsítottként kihallgatták.

 

Ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2017. november 20-án, 8 óra 45 perc körül Békéscsaba külterületén. Egy személygépkocsi vezetőjénél az alkoholszonda pozitív értéket jelzett. A férfit a rendőrök előállították a Békéscsabai Rendőrkapitányságra. További két légalkoholmérés is megerősítette az ittasság gyanúját, ezért a rendőrök bevonták a férfi vezetői engedélyét és büntető feljelentést tettek ellene.


Kapcsolódó oldalak