Hírek Fejér megyéből

2022. 03. 03., cs - 09:30
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Baleset helyszínén és körözött férfival szemben intézkedtek a rendőrök.

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt 2022. március 2-án 6 óra 45 perc körül Dunaújvárosban, a Béke körúton. Egy 63 éves gépjárművezető későn észlelte az egyik kijelölt gyalogos-átkelőhelyen haladó gyalogosokat, melynek következtében egy nőt és két férfit elütött. A baleset során mind a három járókelő megsérült, közülük kettőt a mentők kórházba szállítottak.

A járőrök 2022. március 2-án 9 óra 10 perckor Gárdonyban, az Alkotmány utca és Harang utca kereszteződésében ellenőriztek egy személygépkocsit és sofőrjét. Az intézkedés során megállapították, hogy a 28 éves érdi lakos körözését a Budapesti Rendőr-főkapitányság XVII. Kerületi Rendőrkapitánysága rendelte el, mivel a rá jogerősen kiszabott több mint százezer forintos pénzbírságot nem fizette meg. A férfit az egyenruhások előállították a Gárdonyi Rendőrkapitányságra, majd a bírság befizetését követően szabadon bocsátották.


Hírfolyam

 

Fújtak, szúrtak, majd menekültek – rablás az M5-ös pihenőjében

Két román férfi kilopta a pénztárcát egy bolgár család autójából az M5-ösön, majd paprikaspray-vel és késsel támadtak, amikor lebuktak. Egyikük korábban közel 6 millió forintot zsákmányolt trükkös lopással egy másik autópálya-pihenőben. A nyomozók lezárt az ügyet.

 

Kavicsos csalók akcióban

Az utcán füvet nyíró férfitől csalt ki 178 000 forintot hamis indokkal egy társaság az egyik Tolna vármegyei településen. Állításuk szerint a fűnyírás miatt felpattanó kavics törte be az autójuk szélvédőjét.