Hírek Fejér megyéből

2016. 08. 11., cs - 08:59
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A járőrök Velencén, a Szabolcsi úton ellenőriztek 2016. augusztus 9-én éjszaka egy gépjárművet és az azt vezető 32 éves férfit.  A vecsési lakos Velence irányából Pusztaszabolcs irányába közlekedett, amikor megfordulási szándékkal az útpadkára hajtott, majd onnan az árokba csúszott. A sofőrnél az alkoholszonda pozitív értéket jelzett, ezért a rendőrök elfogták, mintavételre előállították. Az ügyben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének gyanúja miatt a Gárdonyi Rendőrkapitányságon büntetőeljárás indult.

Gárdonyba, a Szunyog utca és a Széchenyi utca kereszteződésébe kértek rendőri segítséget 2016. augusztus 10-én délelőtt egy közúti közlekedési balesethez, ahol egy Opel gyártmányú személygépjármű kanyarodása során nem adta meg az elsőbbséget a védett útvonalon érkező motorkerékpárnak. Az ütközés következtében a motorkerékpárt vezető 41 éves férfi és utasa könnyebb sérüléseket szenvedett. A baleset bekövetkezésének a körülményeit a Gárdonyi Rendőrkapitányság vizsgálja.


Hírfolyam

 

Kifosztás bűntett miatt keressük

A Komáromi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11030/432/2025. bűnügyi számon kifosztás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Eltereléssel felfüggesztve

Az ózdi rendőrök három kábítószer-használóval szemben zárták le a vizsgálatot a DELTA Program keretében.

 

Saját csapdájuk fogságában

Az emődi rendőrök az illegális tevékenységet rögzítő vadkamera felvételei alapján azonosították az orvvadászokat.

 

Besurranás

Karikagyűrűt lopott két férfi Egyházasfalun, a rendőrök rövid időn belül elfogták őket.

 

Drogériából lopott

A Dorogi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri az ismeretlen elkövető azonosításában.