Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből
Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a megye rendőrei kettő személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy törökszentmiklósi lakos az egyik helyi utcában sétált baráti társaságával 2020. július 29-én éjjel, mikor minden előzmény nélkül az egyik ingatlan nagykapujához rohant, abba belerúgott, amitől a kapu a felfüggesztési pontjánál leszakadt. A sértett észlelte az eseményt, majd a házra szerelt biztonsági kamera felvételét visszanézve a baráti társaság után hajtott gépkocsijával és értesítette a rendőrséget. A rendőrök a jogsértőt elfogták és előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták.
A Törökszentmiklósi Rendőrkapitányság garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a 22 éves férfi ellen.