Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből

2014. 05. 10., szo - 09:01
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra eseményei.


A Karcagi Rendőrkapitányság eljárást indított lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt V. Renáta karcagi lakos ellen. A 22 éves nő 2014. május 9-én 15 óra 30 perc körüli időben egy karcagi áruházban különböző élelmiszereket pakolt a táskájába, majd a kasszától fizetés nélkül távozott. A biztonsági szolgálat munkatársai még az üzletben elfogták a fiatal nőt, majd értesítették a rendőrséget. A rendőrök előállították a jogsértőt a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.

 

A Mezőtúri Rendőrkapitányság eljárást indított garázdaság vétség elkövetésnek megalapozott gyanúja miatt R. Sándor és F. Zsolt mezőtúri lakosok ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a 42 éves illetve a 30 éves férfiak 2014. május 9-én 18 óra 30 perc körüli időben egy mezőtúri kocsmában bántalmaztak egy helyi lakost. Az időközben értesített rendőrök még a helyszínen elfogták és a kapitányságra előállították a két férfit, akiket a nyomozók gyanúsítottként kihallgattak.

 

 


Az elmúlt 24 órában a megye rendőrei két személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

 

 

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.


Kapcsolódó oldalak