Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből
Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
A megye rendőrei az elmúlt napon öt ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Egy tarnamérai lakos közlekedett kisbusszal 2021. május 20-án 21 óra 30 perc körül Jászárokszállás belterületén, amikor egy kereszteződésben nem tett eleget elsőbbségadási kötelezettségének és összeütközött egy neki balról érkező kerékpárossal. A baleset során – az elsődleges orvosi vélemény alapján – a kerékpárral közlekedő személy nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Kérjük a gépjárművek vezetőit, hogy az útkereszteződéseket körültekintően és fokozott óvatossággal közelítsék meg, valamint mindig vegyék figyelembe a kihelyezett közúti jelzőtáblákat.
…, hogy mindenki hazaérjen!