Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből

2015. 06. 04., cs - 08:44
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.

 

Az elmúlt 24 órában a megye rendőrei négy személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

 

 

A Szolnoki Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást egy kaposszegcsői lakos ellen. A 30 éves férfi 2015. június 3-án 17 óra 45 perckörüli időben az egyik szolnoki nagyáruház műszaki osztályáról a ruhája alá rejtett egy terméket, majd fizetés nélkül akart távozni az üzletből. A bolt biztonsági személyzete észlelte az esetet és visszatartotta a férfit a rendőrök kiérkezéséig. A járőrök elfogták és előállították a jogsértőt a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol szabálysértési őrizetbe vették. 

 

 

A Szolnoki Rendőrkapitányság eljárást indított járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt egy szolnoki lakos ellen. A járőrök 2015. június 4-én 1 óra 38 perckor Szolnok belterületén ellenőrizték a segédmotoros kerékpárjával közlekedő férfit. A rendőrök az igazoltatáskor megállapították, hogy a hatóság a 26 éves férfit engedély nélküli vezetés miatt korábban eltiltotta a járművezetéstől. A járművezetővel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. A járőrök a jogsértőt előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol szabálysértési őrizetbe vették.


Kapcsolódó oldalak