Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből

2015. 06. 30., k - 08:53
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.

 

Járőrök igazoltatták 2015. június 29-én 13 óra 15 perckor Kőteleken azt a 16 éves fiatalkorú lányt, akit a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság eltűnés miatt körözött. A rendőrök a hajdúnánási lányt meghallgatását követően az illetékes gyermekvédelmi intézetbe vitték.

 

A Szolnoki Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást H. József tiszapüspöki lakos ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 39 éves férfi 2015. június 29-én 9 óra 15 perc körüli időben egy szolnoki üzletben eltulajdonította egy idős hölgy pulton felejtett pénztárcáját. A rendőrök az adatgyűjtést követően azonosították és még a helyszín közelében elfogták a jogsértőt. A nyomozók H. Józsefet előállítását követően gyanúsítottként kihallgatták.


Kapcsolódó oldalak