Hírek Jász-Nagykun-Szolnok vármegyéből

2023. 12. 13., sze - 07:34
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A vármegye rendőrei az elmúlt nap 1 személyt fogtak el, aki ellen elfogatóparancs volt érvényben. Az egyenruhások 4 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 3 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.

Egy helyi lakos közlekedett Fegyverneken 2023. december 12-én délelőtt, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a 21 éves sofőr nem rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel, ezért előállították a Törökszentmiklósi Rendőrkapitányságra. Meghallgatását követően a férfit őrizetbe vették.  


Hírfolyam

 

Generációk találkozása

Tolna vármegye legidősebb rendőrét, Kovács Imre ny. r. alezredest 100. születésnapján köszöntette a vármegyei rendőrfőkapitány, dr. Hablicsek Nikoletta r. ezredes és a vármegye legfiatalabb rendőre, Fintor Dávid r. őrmester.

 

Biztos háttér vízen és levegőben

A nyár megérkeztével és az iskolai tanév végével a rendőrök összehangoltan ellenőrizték Győr-Moson-Sopron vármegye egyik legszebb természeti kincse, a Szigetköz vizeit.

 

Bűnmegelőzési tábor – fókuszban a drogprevenció

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya – a Győri Kábítószerügyi Egyeztető Fórum támogatásával – immáron 32. alkalommal rendezte meg a középiskolás fiatalok körében népszerű eseményt.

 

Fekete hétvége Tolnában

Az elmúlt 72 órában tizenegy balesetről érkezett bejelentés. Egy halálos kimenetelű, egy súlyos és egy könnyű sérüléses, valamint nyolc anyagi káros esetnél intézkedtek kollégáink.

 

Bezárult a kör

A Veszprém vármegyei rendőrök kezdeményezték két kábítószer-kereskedő és egy fogyasztó letartóztatását.