Hírek Pest megyéből

2020. 06. 14., v - 09:30
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kék események számokban.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 28 közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök. A balesetek közül egy súlyos, négy könnyű sérüléssel, további 23 anyagi kárral végződött. Az egyenruhások kiemelt közlekedési szabálysértés elkövetése miatt 3 szabálysértési feljelentést tettek.

A Pest megyei rendőrök 13 embert elfogtak, egyet az ellene kiadott körözés alapján, tizenkettőt tetten értek. Tíz embert előállítottak, négyet bűncselekmény elkövetése miatt. Biztonsági intézkedés 9 alkalommal történt.


Hírfolyam

 

Kristályt árultak egy teraszon

A 19 éves szomszéd figyelt, a pár pedig csomagolta az árut – így zajlott a terjesztés egy kiskunmajsai teraszon, amíg a rendőrség le nem csapott.

 

Felelőtlen

Pozitív lett a kábítószergyorsteszt annál a férfinél, aki balesetet okozott Ferencvárosban taxijával, amivel szórakozni vitte volna barátait.

 

Figyelemelterelés

A kőbányai rendőrök keresik azt a három férfit, akik egy mobiltelefont loptak el egy X. kerületi üzletből.

 

Kokaindílerek rács mögött

Újabb drogbiznisz végére tettek pontot a zalaegerszegi rendőrök a DELTA Program keretében. Ezúttal egy helyi hálózatot számoltak fel, a kereskedők közül három személyt le is tartóztatott a bíróság.

 

Hamis bélyegzővel próbálkoztak

Kollégáink szakértő szemmel vizsgálják át az okmányokat, tartózkodási engedélyeket határátlépéskor. Ennek eredményeként a Bács-Kiskun vármegyei határszakaszon múlt héten négy külföldit utasítottak ki az ország területéről.