Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből

2014. 04. 07., h - 09:22
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást egy 15 éves, B. Csaba 39 éves és B. Csaba 19 éves kemecsei lakosok ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a társaság tagjai 2014. április 6-án egy nyíregyházi lakóház udvarán előzetes szóváltást követően bántalmaztak egy 21 éves fiút. A rendőrök a három kemecsei lakost elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták.

 

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Ibrányi Rendőrőrse távoltartó határozat szabályainak megszegése miatt szabálysértési eljárást kezdeményezett T. József Róbert 38 éves ibrányi lakos ellen. A férfi 2014. április 6-án ibrányi lakásában felkereste és szidalmazta feleségét, annak ellenére, hogy vele szemben ideiglenes megelőző távoltartást rendeltek el. A rendőrök a férfit a rendőrőrsre előállították és szabálysértési őrizetbe vették.  

 

A Vásárosnaményi Rendőrkapitányság lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást egy 14 éves és két 15 éves nyírmadai lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a fiatalok 2014. április 6-án bementek egy Nyírmada külterületén lévő épületbe, ahonnan vasat kíséreltek meg eltulajdonítani. A helyi fiatalokat a rendőrök tetten érték, a  rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták.


Kapcsolódó oldalak