Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből

2014. 09. 14., v - 08:15
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Körözés alatt álló és garázda személyeket fogtak el a rendőrök.

A Vásárosnaményi Rendőrkapitányság garázdaság szabálysértés elkövetése miatt folytat eljárást egy 43 éves asszony ellen. A vásárosnaményi lakos 2014. szeptember 13-án 0 óra 45 perc körüli időben Aranyosapátiban, az utcán kiabált volt férjével, cselekményét többszöri rendőri felszólításra sem hagyta abba. Az asszonyt előállították a kapitányságra és szabálysértési őrizetbe vették.

 

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Ibrányi Rendőrőrsének egyenruhásai 2014. szeptember 12-én Buj községben fogták el az 52 éves O. Bélát. Az ibrányi férfi ellen a Nyíregyházi Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot, mert nem jelent meg korábbi tárgyalásán.

 

Garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanújával folytat eljárást egy 20 éves férfi ellen a Nyíregyházi Rendőrkapitányság. A rendelkezésre álló adatok szerint a nyíregyházi lakos a megyeszékhely belvárosában ordítozott, kötözködött és verekedett 2014. szeptember 12-én 2 óra 20 perc körüli időben. A fiatalembert a rendőrök előállították a kapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki.


Kapcsolódó oldalak