Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből
Az elmúlt 24 órában történt.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Rakamazi Rendőrőrsének munkatársai 2015. március 12-én tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vettek egy 20 éves timári lakost, aki egy rakamazi gyógyszertár előtti kerékpártárolóból eltulajdonított egy lezáratlanul hagyott biciklit. A rendőrök a férfi lakásán a lopott kerékpárt megtalálták és lefoglalták.
A Tiszavasvári Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást B. Ernő 56 éves helyi lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2015. március 12-én egy tiszavasvári ház udvarán lévő melléképületből eltulajdonított két biciklit. A rendőrök a feltételezett tettest a bejelentést követően rövid időn belül elfogták és gyanúsítottként kihallgatták, a lopott kerékpárokat pedig visszaadták a tulajdonosának.
A Záhonyi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást H. István 40 éves tiszamogyorósi lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2015. március 12-én egy tiszamogyorósi családi házba betört, ahonnan egy mobiltelefont és egy rádiót tulajdonított el. A rendőrök a férfit a rendőrkapitányságra előállították, gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették.
A Záhonyi Rendőrkapitányság járőrei 2015. március 12-én egy 54 éves kisvárdai lakost tetten értek, aki egy fényeslitkei földterületről fát kísérelt meg eltulajdonítani. Az egyenruhások a férfit a rendőrkapitányságra előállították és tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vették.