Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből

2013. 10. 29., k - 08:32
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást egy 17 éves nyíregyházi lakos ellen. A fiatal lány 2013. október 28-án délután egy nyíregyházi üzletből különböző árucikkeket kísérelt meg eltulajdonítani. A lányt a bolt egyik alkalmazottja tetten érte és értesítette a rendőrséget. A  rendőrök a lányt elfogták, a rendőrkapitányságra  előállították és szabálysértési őrizetbe vették. 

 

A Mátészalkai Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást M. Kálmán 24 éves ópályi lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2013. október 28-án egy mátészalkai építési területről egy munkagép alkatrészét eltulajdonította. A rendőrök a 24 éves férfit tetten érték, elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és szabálysértési őrizetbe vették.

 

A Vásárosnaményi Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást egy 17 éves és egy 14 éves márokpapi fiú valamint egy 17 éves hetefejércsei lány ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a fiatalok 2013. október 28-án Márokpapi belterületén a tulajdonos engedélye nélkül kivágtak egy fűzfát és megkísérelték eltulajdonítani. A rendőrök a fiatalokat elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és szabálysértési őrizetbe vették.   

 

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Nagykállói Rendőrse tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást T. Ferenc 54 éves nagykállói lakos ellen. A férfit 2013. október 28-án este Nagykálló külterületén igazoltatták a járőrök. Az intézkedés közben kiderült, hogy a férfi a kerékpárján szállított almát egy közeli gyümölcsöskertből tulajdonította el. A  rendőrök a férfit elfogták, a rendőrőrsre előállították és szabálysértési őrizetbe vették. 


Kapcsolódó oldalak