Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyéből
Az elmúlt 24 órában történt.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési Osztály munkatársai június 21-én Mátészalkán intézkedtek egy személygépkocsival közlekedő encsencsi lakossal szemben. A 31-éves férfi úgy vett részt a közúti forgalomban, hogy nem rendelkezett vezetői engedéllyel, ezért a Mátészalkai Rendőrkapitányságra előállították, ahol engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vették.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Baktalórántházi Rendőrőrsének munkatársai június 21-én fogtak el egy körözés alatt álló budapesti lakost. A férfi ellen a Pesti Központi Kerületi Bíróság rendelt el körözést, mert a részére korábban kiszabott pénzbírságot nem fizette meg, és azt elzárásra változtatta át. A rendőrök a jogerősen elrendelt elzárás végrehajtása érdekében a 24 éves férfit előállították a rendőrőrsre.
A Záhonyi Rendőrkapitányság munkatársai június 21-én fogtak el egy körözés alatt álló komorói lakost. A férfi ellen a Záhonyi Rendőrkapitányság azért rendelt el körözést, mert a részére korábban kiszabott pénzbírságot nem fizette meg, és azt a Kisvárdai Járásbíróság elzárásra változtatta át. A rendőrök a jogerősen elrendelt elzárás végrehajtása érdekében a 38 éves férfit előállították a rendőrkapitányságra.