Hírek Vas megyéből

2015. 04. 08., sze - 07:49
Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

Lopáson értek egy helyi lakost az egyik sárvári üzletben 2015. április 7-én. A férfi szeszes itallal kísérelt meg fizetés nélkül távozni, ezért előállították és kihallgatták. Vele szemben – őrizetbe vétele mellett – tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt szabálysértési eljárást indított a Sárvári Rendőrkapitányság.

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén négy személyt vezettek elő a rendőrök pénzbírság meg nem fizetése miatt, valamint egy, a Soproni Járásbíróság által tartási kötelezettség elmulasztása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt körözött személyt fogtak el és állítottak elő 2015. április 7-én.


Hírfolyam

 

Kocsikat rámolt ki

A szolnoki rendőrök elfogtak egy fiatalkorút, aki a város területén több autóból is lopott. A bíróság letartóztatta.

 

Fokozott ellenőrzés

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

 

Drogprevenció szünet nélkül

A Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei bűnmegelőzési rendőrök közel félezer osztályban tartottak előadást a kábítószer-fogyasztás veszélyeiről.

 

Frissen kinevezett rendőrök

71 új tiszthelyettes kezdi meg szolgálatát a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közrendvédelmi Főosztályán.

 

Akcióban a „védelmi csoport”

Egy miskolci nő számlájáról közel négyszázezer forint vált köddé. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság folytatja a küzdelmet az online csalók ellen a Mátrix Projekt keretében.