Hírek Veszprém megyéből
Az elmúlt 24 óra eseményei röviden.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában a rendőrök egy halálos kimenetelű és egy súlyos sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, továbbá hat olyan balesethez vonultak ki, melyek sérülés nélkül végződtek.
Mint arról beszámoltunk 2013. augusztus 2-án 21 óra 45 perckor a 82-es számú főút 16-17-es kilométer szelvénye között tért le az útról, majd hajtott árokba az a Veszprém felől Zirc irányába közlekedő személygépkocsi, melynek utasa, egy 18 éves szigetszentmiklósi nő a helyszínen életét vesztette. A baleset körülményeit a Veszprémi Rendőrkapitányság szakértő bevonásával vizsgálja.
Kollégáink 6 főt állítottak elő és 4 főt fogtak el, akik közül a várpalotai nyomozók 1 főt – egy folyamatban lévő bűnügyben – őrizetbe vettek.
A Zirci Rendőrőrs munkatársai 2013. augusztus 2-án 7 óra 35 perckor elfogták L. Zoltán 18 éves bakonyoszlopi lakost, aki ellen garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Veszprémi Rendőrkapitányság bocsátott ki elfogatóparancsot. A férfit gyanúsítottként hallgatták ki, majd ezt követően szabadon távozhatott.