Hírek Veszprém megyéből

2017. 02. 28., k - 09:15
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában a rendőrök egy személyi sérüléssel és négy anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.

A szolgálatot ellátó állomány nyolc főt fogott el, közülük hat főt bűncselekmény elkövetésén értek tetten, egy főt az ellene érvényben lévő körözés alapján. Tíz személyt állítottak elő, közülük öt főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, és további kettő személyt ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést egy esetben foganatosítottak.

Balatonfüred belterületén intézkedés alá vontak a rendőrök egy személygépkocsit és annak 60 éves sofőrjét. A T. István helyi lakossal szemben alkalmazott alkoholteszteres vizsgálat pozitív eredményt mutatott, ezért további mintavétel céljából a sofőrt a járőrök előállították a Balatonfüredi Rendőrkapitányságra. A férfi ellen járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás.


Kapcsolódó oldalak