Hírek Veszprém megyéből

2017. 04. 13., cs - 07:40
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra eseményei.

A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában a rendőrök négy anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A szolgálatot ellátó állomány három főt fogott el, tíz személyt állítottak elő bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést egy esetben foganatosítottak.

A veszprémi rendőrök lopás gyanúja miatt állítottak elő három nagyvázsonyi férfit, akik az eljárás adatai szerint 2017. április 4-e és 12-e közötti időben egy helyi, használaton kívüli ház erkélyének üvegét betörték, és onnan több tízezer forint értékben loptak el utazó táskát, készpénzt, fényképezőgépet és egyéb használati tárgyakat. A 41 éves F. Attilát, a 49 éves R. Lászlót és az 53 éves M. Lászlót a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.

A gyanúsítottak ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Veszprémi Rendőrkapitányságon.

 


Kapcsolódó oldalak