Hírek Zala megyéből

2020. 10. 28., sze - 06:43
Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában hat közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök. A balesetek közül kettő könnyű sérüléssel, további négy anyagi kárral végződött. Az egyenruhások kiemelt közlekedési szabálysértés elkövetése miatt öt szabálysértési feljelentést tettek.

Egy 21 éves helyi nő közlekedett személyautóval 2020. október 27-én 16 óra körül Nagykanizsán, a Rózsa utcán a Hevesi Sándor utca irányába. Haladása során elvesztette uralmát a járműve felett, áttért a menetiránya szerinti bal oldali forgalmi sávba, ahol összeütközött a vele szemben közlekedő személygépkocsival, majd továbbhaladva nekiütközött egy szintén szemből közlekedő gépkocsinak. A baleset során három személy könnyű sérülést szenvedett, a járművekben jelentős anyagi kár keletkezett.

A szolgálatban lévő állomány egy személyt fogott el, és tizenkettő főt állított elő, közülük tizenegyet bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt. Biztonsági intézkedés három esetben történt.

Kérjük, tartsák be a közlekedési szabályokat, vezessenek óvatosan!


Kapcsolódó oldalak