Hírek Zala megyéből

2018. 10. 13., szo - 08:35
Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy könnyű sérüléssel és négy anyagi kárral végződő közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés.

Pákán közlekedett egy férfi Csömödér irányából Ortaháza felé 2018. október 13-án a reggeli órákban Renault típusú személyautóval, amikor az egyik balra ívelő kanyarban elveszítette uralmát a jármű felett és a vízelvezető árokba csapódott. A sofőr a baleset során könnyű sérülést szenvedett.

A szolgálatban lévő állomány öt személyt fogott el, közülük kettőt bűncselekmény elkövetésén értek tetten, kettőt pedig az ellene érvényben lévő körözés alapján. A zalai járőrök 23 főt állítottak elő, közülük 22 személyt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést egy esetben foganatosítottak.

Az alkoholszonda egy esetben jelzett pozitív értéket az ellenőrzés alá vont járművezetőknél Zala megyében.


Kapcsolódó oldalak