Italozás közben tűnt el a bringa
Egy baráti összejövetel hirtelen kellemetlen fordulatot vett, amikor nyoma veszett egy kerékpárnak, ám a rendőrök rövid időn belül felderítették az esetet.
Egy kisteleki ingatlan elől vittek el egy biciklit április 3-án este. A házban éppen baráti társaság gyűlt össze, amikor a ház előtt hagyott kétkerekű eltűnését észlelték. A bejelentést követően a rendőrök adatgyűjtésbe kezdtek, tanúkat hallgattak ki, és beszerezték a környék térfigyelő kameráinak felvételeit. A képsorokon hamar kirajzolódott az elkövető útvonala a zsákmánnyal.
A kisteleki rendőrök látókörébe került egy 26 éves helyi férfi, akinek ruházata megegyezett a felvételeken szereplővel. A gyanúsítottat április 8-án elfogták és előállították. Kihallgatás során a férfi beismerte tettét. Elmondása szerint hirtelen ötlettől vezérelve vitte el a kerékpárt, majd később megpróbálta eltüntetni a nyomokat. A biciklit végül önként visszaszolgáltatta, így az sértetlenül került vissza tulajdonosához.
Az ügyben lopás vétsége miatt indult eljárás a Kisteleki Rendőrkapitányságon.