Ittasság gyanúja merült fel

2016. 09. 12., h - 07:31
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök Dadon és Nyergesújfalu külterületén ellenőrizték a járművezetőket.

A körzeti megbízottak 2016. szeptember 11-én 0 óra 55 perckor Dad belterületén ellenőriztek egy 52 éves gépjárművezetőt. A férfi adás-vételi szerződéssel igazolta a forgalomból kivont autó tulajdonjogát, azonban azt a meghatározott időn belül nevére nem íratta. A szákszendi lakossal szemben ittasság gyanúja merült fel, ezért a rendőrök mintavételre az oroszlányi Rendőrkapitányságra előállították.

Az intézkedők a férfi vezetői engedélyét, a személygépkocsi forgalmi engedélyét és hatósági jelzéseit átvételi elismervény ellenében elvették.

 

Szintén elvették vezetői engedélyét a rendőrök annak a férfinak, aki ittasan vezette járművét 2016. szeptember 11-én 22 óra 5 perckor Nyergesújfalu külterületén. A 39 éves csolnoki lakos Lábatlan irányából haladt Tát felé, amikor a járőrök ellenőrizték.

A rendőrök a férfit mintavételre előállították, ellene büntetőeljárást kezdeményeztek.

 


Kapcsolódó oldalak