Jogosulatlanul használt próbarendszámot
Egy lejárt forgalmi engedéllyel rendelkező tehergépkocsira helyezett fel jogosulatlanul próbarendszámot egy férfi, és azzal közlekedett a 8-as számú főúton Veszprém külterületén.
A Veszprémi Rendőrkapitányság járőrei 2014. július 1-jén 22 órakor Veszprém külterületén, a 8-as számú főúton állítottak meg egy tehergépkocsit. A jármű iratainak ellenőrzésekor megállapították, hogy az 58 éves H. L. kaposvári lakos jogosulatlanul szerelt fel próbarendszámot az általa vezetett, érvényes forgalmi engedéllyel nem rendelkező teherautóra, és azzal így vett részt a közúti forgalomban.
A sofőrt előállították a Veszprémi Rendőrkapitányságra, ahol egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.