Késsel szúrta meg

2013. 09. 13., p - 08:53
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök őrizetbe vették a férfit, aki megszúrta édesapját.

Egy férfi tett bejelentést a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányságra 2013. szeptember 11-én, mely szerint lakásában a fia megszúrta.

 

A rendőrök a helyszínen a beszerzett adatok alapján megállapították, hogy V. Tamás 28 éves salgótarjáni lakos 2013. szeptember 11-én 16 óra körüli időben, otthonában bántalmazta 48 éves édesapját. Ennek során a szobában az ágyon ülve számítógépező férfit annak megölésével fenyegette, majd több alkalommal egy konyhakéssel a teste több helyén megszúrta. Megállapítást nyert továbbá, hogy V. Tamás a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2013. szeptember 6-án hasonló körülmények között ugyancsak megsebesítette apját, mely miatt azonban a sértett nem tett bejelentést a rendőrségre.

 

A 28 éves férfit a rendőrök elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

 

A hatóság a gyanúsítottat őrizetbe vette és kezdeményezte előzetes letartóztatásának elrendelését.


Kapcsolódó oldalak