Két ittas sofőrt is előállítottak a rendőrök
Az egyenruhások mindkét férfi ellen eljárást indítottak.

A nagybajomi körzeti megbízottak 2020. április 6-án 2 óra 50 perckor Kiskorpád és Gige között vontak intézkedés alá egy személygépkocsival közlekedő járművezetőt, akinél az alkoholszonda pozitív eredményt jelzett. A rendőrök az intézkedés során megállapították, hogy a sofőr vezetői engedéllyel sem rendelkezik, ezért elfogták és előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra.
A balatonkeresztúri körzeti megbízottak ugyanezen a napon 14 óra 30 perckor igazoltattak egy járművezetőt, akinél az alkoholszonda szintén pozitív értéket mutatott, valamint a megállapították, hogy ez a férfi sem rendelkezik vezetői engedéllyel, ezért őt a Marcali Rendőrkapitányságra állították elő.
Az egyenruhások a 41 éves kaposfői és a 30 éves somogyszentpáli lakossal szemben az engedély nélkül vezetés miatt szabálysértési eljárást, az ittas járművezetés miatt pedig büntetőeljárást indítottak.