Komárom-Esztergom megyei összesítő

2022. 04. 01., p - 08:03
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában a rendőrök egy halálos kimenetelű, három személyi sérüléssel és hat anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.

Az egyenruhások egy személyt fogtak el és négy főt állítottak elő, valamint egy ittas járművezetővel szemben intézkedtek. Biztonsági intézkedés is egy esetben történt.

A tatai rendőrök március 31-én reggel Naszályon ellenőriztek egy férfit. Információ merült fel arra vonatkozóan, hogy a helyi lakos ellen négy körözés van érvényben. Kiderült, hogy az 55 éves személyt a Tatai Rendőrkapitányság négy szabálysértési ügyben körözte. A férfi egy 5 ezer, 150 ezer, 20 ezer és 100 ezer forint összegű pénzbírságot nem fizetett be és azt közérdekű munkával sem váltotta meg. A Tatabányai Járásbíróság a büntetéseket elzárásra változtatta át, így a keresett személyt a Tatai Rendőrkapitányságra előállították és a részére kijelölt büntetés-végrehajtási intézetbe vitték.


Hírfolyam

 

Az éj leple alatt loptak

A Hajdúhadházi Rendőrkapitányság nyomozói egy összehangolt akció keretében fogtak el két besurranó tolvajt.

 

Bukott egy encsencsi díler

A rendőrök több mint 4,5 millió forint értékű arany ékszert foglaltak le egy 39 éves férfitól.

 

Felismeri?

A Miskolci Rendőrkapitányság lopás miatt keresi a képen látható férfit.

 

A legfontosabb a megelőzés 4.

A Delta Program keretében Tolna vármegyében is kiemelt hangsúlyt fordítanak a rendőrök a prevencióra, ezért valamennyi iskolába ellátogatnak, ahol mind a diákokat, mind szüleiket tájékoztatják a kábítószerek veszélyeiről.

 

Díler rendőrkézen

A józsefvárosi rendőrök újra kristályt terjesztő férfin ütöttek rajta.