Komárom-Esztergom megyei összesítő
Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában a rendőrök egy személyi sérüléses és nyolc anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.
A rendőrök két személyt fogtak el és hét főt állítottak elő, közülük hármat bűncselekmény gyanúja miatt. A járőrök hat ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Az esztergomi rendőrök 2017. december 6-án 21 óra 50 perckor Esztergomban, a Simor János utcában ellenőriztek egy 50 éves férfit. A járőrök megállapították, hogy ellene az Esztergomi Járásbíróság lopás elkövetése miatt elfogatóparancsot bocsátott ki. K. Istvánt a rendőrök az Esztergomi Rendőrkapitányságra előállították és őrizetbe vették.