Komárom-Esztergom megyei összesítő
Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában a rendőrök egy személyi sérüléssel járó, és egy anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.
Az egyenruhások három személyt fogtak el, három főt állítottak elő, és két ittas járművezetővel szemben intézkedtek. Biztonsági intézkedés két esetben történt.
Az Esztergomi Rendőrkapitányság járőrei 2020. március 30-án délután Pilismaróton, az Ady Endre utcában megállítottak egy személygépkocsival közlekedő lábatlani lakost. A rendőrök megállapították, hogy a sofőrt korábban a járművezetéstől eltiltották, ezért vele szemben szabálysértési eljárást kezdeményeztek. Az ellenőrzés során alkalmazott alkoholszonda mérési eredménye alapján, az egyenruhások a 32 éves férfi ellen büntetőeljárást indítottak.