Közlekedési balesetek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

2017. 05. 05., p - 08:56
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Tájékoztató az elmúlt 24 órában történt közúti közlekedési balesetekről.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén 2017. május 4-én két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.

 

Fulókércsről tartott Fáj irányába 11 óra körül egy személygépkocsijával egy férfi, aki nem az útviszonyoknak megfelelően választotta meg járműve sebességét. Ennek következtében egy kanyarban megcsúszott, egy oszlopnak hajtott, amit kidöntött. A sofőrt súlyos sérülésekkel vitték kórházba mentőszolgálat munkatársai.

 

Mezőkövesden, a Hősök terénél 15 óra 35 perc körül egy kerékpáros nő összeütközött egy másik kétkerekűvel közlekedő férfival, aki a baleset után elhajtott a helyszínről. Az asszony könnyű sérüléseket szenvedett.

 

A fenti eseteken túlmenően anyagi kárral járó közúti közlekedési baleset hét esetben jutott a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság tudomására.

 

A rendőrség felhívja a közlekedők figyelmét, hogy a legjobb baleset-megelőzés, ha betartják a KRESZ szabályait. Vigyázzunk egymásra, hiszen mindenkit hazavárnak!


Hírfolyam

 

Kifosztás bűntett miatt keressük

A Komáromi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11030/432/2025. bűnügyi számon kifosztás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Eltereléssel felfüggesztve

Az ózdi rendőrök három kábítószer-használóval szemben zárták le a vizsgálatot a DELTA Program keretében.

 

Saját csapdájuk fogságában

Az emődi rendőrök az illegális tevékenységet rögzítő vadkamera felvételei alapján azonosították az orvvadászokat.

 

Besurranás

Karikagyűrűt lopott két férfi Egyházasfalun, a rendőrök rövid időn belül elfogták őket.

 

Drogériából lopott

A Dorogi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri az ismeretlen elkövető azonosításában.