Leemelte a kiskaput
A füzesabonyi nyomozók befejezték a vizsgálatot az 51 éves poroszlói betörő ellen.
A Füzesabonyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség miatt folytatott eljárást egy 51 éves férfi ellen. Tavaly szeptember 29. és október 3. között a kiskaput leemelve behatolt egy családi házba, majd szerszámokat, fagyasztott húsokat és egy mobiltelefont vitt el.
A rendőrök azonosították, majd gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett. A hatóság lezárta a nyomozást, és az iratokat a napokban továbbította az ügyészségnek.