Lefoglalt motor és szabálysértési őrizet

2014. 06. 13., p - 08:55
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Körözés alatt álló motorkerékpárt foglaltak le a rendőrök Battonyán és bolti lopáson tetten ért nőt vett őrizetbe a Szarvasi Rendőrkapitányság.

Békés megyében 2014. június 12-én személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés a rendőrségre.

 

A battonyai közúti határátkelőhelyen 2014. június 12-én a Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály rendőrei ellenőriztek egy spanyol honosságú járművet, mellyel egy román férfi egy motorkerékpárt szállított. Az egyenruhások megállapították, hogy a motort a spanyol hatóság körözi, ezért az intézkedő rendőrök lefoglalták.

 

A Szarvasi Rendőrkapitányság 2014. június 12-én szabálysértési őrizetbe vett egy gyomaendrődi nőt. Az 51 éves Sz. Istvánné az egyik gyomaendrődi üzletből lopott. A rendőrkapitányság lopással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés miatt három napon belül bíróság elé állíthatja. 


Kapcsolódó oldalak