Lezárt akta: Füstölt húsokat loptak az idős nőtől

2017. 03. 14., k - 15:43
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bíróság elé állítást javasolnak a kunszentmiklósi rendőrök.

A Kunszentmiklósi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást egy 22 éves és egy 23 éves tassi lakos ellen.

 

A nyomozás adatai szerint a két férfi 2017. február 27-én virradóra egy 77 éves tassi nő családi házának kamrájából közel 50 darab füstölt húst lopott el, több mint hetvenezer forint értékben. A húsokat fehér zsákba tették, majd elosztották egymás között és hazavitték. A kunszentmiklósi rendőrök három nappal a bejelentés után beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfiakat. A nyomozók - szabadlábon hagyásuk mellett - gyanúsítottként hallgatták ki a 22 éves és 23 éves gyanúsítottat, akik beismerték a bűncselekmény elkövetését.

 

A rendőrök a nyomozást a napokban befejezték, a keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal küldték meg a Kunszentmiklósi Járási Ügyészségnek.


Kapcsolódó oldalak