Lezárt vizsgálat: Üzemanyagot akart lopni

2020. 02. 07., p - 08:52
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kábítószert is fogyasztott a 24 éves férfi.

Egy abdai telephely riasztójának jelzésére kiérkező biztonsági őrök, egy elrejtőzött szerb-magyar kettős állampolgárságú férfit találtak a helyszínen 2019. március 24-én 1 óra 47 perckor, akit a rendőrök megérkezéséig feltartóztattak. A férfi az egyenruhásoknak elismerte, hogy a telephelyen parkoló járművekből akart üzemanyagot lopni, ugyanis autójából kifogyott a benzin.

A járőrök a 24 éves S. Dejant elfogták, és a Győri Rendőrkapitányságra előállították, ahol vele szemben drogtesztet alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt a nyomozók lopás vétség kísérlete és kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

A szakértő bevonásával folytatott nyomozás adatai szerint az elkövető a gépkocsiját is bódult állapotban vezette.

A Győri Rendőrkapitányság a férfival szemben folytatott nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, majd az iratokat a napokban az illetékes járási ügyészségnek megküldte.


Kapcsolódó oldalak