Lopott fűrésszel a kezében fogták el

2026. 06. 25., cs - 14:21
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy eredményes nyomozáshoz ismerni kell a települést, a helyieket, és összefüggésekben kell gondolkodni. Így tettek a Kisújszállási és a Kenderesi Rendőrőrs körzeti megbízottjai.

Június 23-án bejelentés érkezett egy kenderesi robogólopásról. Miután meghallgatták a bejelentőt, adatgyűjtést követően eljutottak egy ingatlanhoz, ahol meg is találták a kétkerekűt. Azt is megtudták, hogy ki vitte oda. Másnap igazoltatták Kenderesen a keresett 24 éves helyi férfit. Elmondta az egyenruhásoknak, hogy a kezében tartott láncfűrészt és fűkaszát egy idős asszonytól emelte el.

Előállították a férfit, és a nyomozók lopás miatt hallgatták ki, majd visszaadták a szerszámokat a tulajdonosoknak.


Kapcsolódó oldalak