Megérdemelt jutalom

2026. 06. 25., cs - 10:29
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Gödöllői rendőrök szabadidejükben fogtak el két férfit, akik elkötöttek egy járművet.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a két tettes egy nyitva hagyott autót vitt el. Gödöllői rendőrök szabadidejükben indultak a felkutatásukra, ami hamar eredményre is vezetett, elfogták a két férfit.

Június 24-én Lauda Zoltán, a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője példás helytállásukért jutalmat adott át Bordi Norbert r. törzsőrmester, járőrparancsnoknak, Pátser Szabina r. törzsőrmester, mb. körzeti megbízottnak és Jánvári Gábor r. hadnagy, nyomozónak, a Gödöllő Rendőrkapitányság Aszódi Rendőrőrs beosztottjainak.


Kapcsolódó oldalak