Megérdemelt jutalom
Gödöllői rendőrök szabadidejükben fogtak el két férfit, akik elkötöttek egy járművet.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a két tettes egy nyitva hagyott autót vitt el. Gödöllői rendőrök szabadidejükben indultak a felkutatásukra, ami hamar eredményre is vezetett, elfogták a két férfit.
Június 24-én Lauda Zoltán, a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője példás helytállásukért jutalmat adott át Bordi Norbert r. törzsőrmester, járőrparancsnoknak, Pátser Szabina r. törzsőrmester, mb. körzeti megbízottnak és Jánvári Gábor r. hadnagy, nyomozónak, a Gödöllő Rendőrkapitányság Aszódi Rendőrőrs beosztottjainak.